^Idź do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

.


Rezerwacje
telefon: 577 780 040
e-mail: chatka.adamy@op.pl

W górach jest wszystko co kocham ...

Chatka Adamy

Studencki Schron Turystyczny „Pod Solniskiem” Lachowice 263

Aby zostać członkiem Klubu Chatkowego „Adamy” trzeba przede wszystkim chcieć. Chcieć pracować na rzecz Chatki, spełniać obowiązki Chatkowego, szkolić się na bieżąco, brać udział w pracach na rzecz Chatki. Chcieć tworzyć atmosferę tego wspaniałego miejsca w Beskidach. Jeśli jesteś gotowy/a, to zgłoś się do Klubu – otrzymasz instrukcję obsługi Chatki (nie jest tego mało…), podpiszesz umowę wolontariacką i możesz zacząć działać pod bacznym okiem Zarządu.

Staż kandydacki trwa rok, ale może zostać skrócony, i jeśli władze Klubu uznają, że spełniasz wymogi właściwie – zostaniesz przyjęty/a w poczet członków Klubu.

Do obowiązków członka Klubu należy też regularne opłacanie składek PTTK i systematyczny udział w szkoleniach chatkowych. Aby nie utracić członkostwa, należy przynajmniej raz w roku wziąć obsługę, popracować podczas weekendów remontowych albo w inny sposób wykazać się pracą na rzecz Chatki.

Prawa członkowskie obejmują zniżki noclegowe specjalne, ubezpieczenie podczas pracy w Chatce, stały dostęp do bieżących informacji chatkowych, udział w spotkaniach klubowych, noszenie emblematów klubowych. Najbardziej aktywni mogą liczyć na nagrody specjalne.

Praca pracą, ale Klub to także wspólne świętowanie, imprezy, wyjazdy, spotkania, bycie razem. A najmilej w naszej umiłowanej Chatce – tam, gdzie najprzyjemniej upływa czas…

Copyrigcht © 2013 Studencki Schron Turystyczny „Pod Solniskiem” Lachowice 263